InternetinisPuslapis.lt komanda siūlo Jums profesionalias internetinių puslapių kūrimo, atnaujinimo ir perdarymo paslaugas už tikrai prieinamas kainas! Mes nedempinguojame savo kolegų ar konkurentų, mes tiesiog optimizavome savo darbą, taigi galime taupyti JŪSŲ pinigus savo sąskaita!

Jūs turbūt žinote daug kompanijų, siūlančių panašias paslaugas, bet už didesnes kainas ir su mažesnėmis galimybėmis. Mes NE tos kompanijos.

Iš kitos pusės, Jūs taip pat galite rasti keletą kompanijų, siūlančių paslaugas už neįmanomai žemas kainas. Tos kompanijos, kaip sakoma, „per gerai, kad būtų tiesa“. Jie gali greit mesti šį darbą arba suteikti netinkamos kokybės paslaugas.  Vienaip ar kitaip, tai paveiks Jūsų verslą iš blogosios pusės. Dažniausiai tokios kompanijos nesiklauso, ko Jūs pageidaujate, ir stengiasi parduoti Jums tai, ko greičiausiai Jums net NEREIKIA.

Kodėl mes siūlome aukštos kokybės paslaugas už žemą kainą?

Internetinių puslapių kūrimas Mūsų darbo vieta yra Internetas, taigi, mums visiškai nereikalingas prabangus ofisas centre;
Internetinių puslapių kūrimas Mes neturime brangiai išlaikomų ofisų, padalinių, pardavimų vadovų, mes neturime išlaidauti kurui ar transportui, kad pasiektume savo klientus. Tai leidžia taupyti Jūsų pinigus bei laiką;
Internetinių puslapių kūrimas Mes siūlome Jūsų svetainėje įdiegti pasaulyje gerai žinomą ir pripažintą nemokamą turinio valdymo sistemą (TVS);
Internetinių puslapių kūrimas Mes nenorime, kad Jūs mokėtumėte už paslaugas, kurias galite gauti nemokamai (pvz: TVS);
Internetinis puslapis Mes dažniausiai jau žinome, kiek informacijos bus Jūsų internetinėje svetainėje (svetainės perdarymo atveju);
Internetinis puslapis Mes siūlome daugiau kokybės už tuos pačius pinigus;
Internetinis puslapis Mes nesiūlome paslaugų ar komponentų, kurių Jums nereikia.

InternetinisPuslapis.lt paslaugų paketai yra pagrįstai įkainoti. Naujų puslapių kūrimo kainos prasideda nuo 320 €. Priešingai nei kitos kompanijos, mes siūlome geresnę kokybę už Jūsų pinigus: mes neturime paslėptų kainų ir nepririšame prie mėnesinių mokesčių (išskyrus svetainės talpinimo paslaugas).

Kam rinktis didelę kompaniją, kuriai nerūpi Jūsų verslas? InternetinisPuslapis.lt yra teisingo dydžio, kad išpildytų Jūsų pageidavimus. Kuomet Jūs pasirenkate mus, patyrusios komandos nariai dirba su Jumis individualiai viso internetinio puslapio kūrimo proceso metu, kai tik Jums prisireikia mūsų pagalbos.

Mes esame kompanija, kuri gali pasiūlyti jums viską: internetinių puslapių kūrimą, perdarymą, atnaujinimą, priežiūrą, talpinimą, animacijos kūrimą, optimizavimą paieškos sistemoms (SEO) ir daug daugiau.